Послуги вантажоперевезень

Перераховані нижче послуги є базовими для нас. Але ми завжди готові піти назустріч нашому клієнтові, якщо у нього є особливі умови і вимоги щодо виконання послуги вантажоперевезення.

Якщо ви шукаєте доступну транспортну компанію, якій Ви можете довірити квартирний переїзд – S-CARGO тут, щоб Вам допомогти. Наша команда розуміє, наскільки напруженим і виснажливим може бути процес перевезення речей і наскільки важливо, і щоб Ваші речі доставлялися безпечно і вчасно.

Ми пропонуємо Вам зробити офісний переїзд в новий офіс швидким та зручним! Ми пакуємо, перевозимо та розставляємо меблі по місцям. Обережно і з максимальною увагою до техніки ми перевеземо Ваш офіс на нове місце і вже наступного дня Ваш офіс може продовжити роботу.

Якщо треба просто перевести одну одиницю вантажу ми зможемо Вам допомогти в цьому. Вивезти техніку або перевезти меблі на дачу, перевезти холодильник, пральної машини, перевезти піаніно, доставити покупку з OLX, S-CARGO саме те, що Вам потрібно!

Ви придбали меблі, будматеріали чи побутову техніку та хочете замовити доставку сьогодні, а магазин пропонуе через тиждень? Навіщо чекати? Зателефонуйте нам і Ваш товар буде у вас вже сьогодні!

Хоча S-CARGO є місцевою, Київської транспортної компанією, ми також виконуємо перевезення на великі відстані. Наші співробітники готові допомогти Вам спланувати дачний переїзд в інший регіон.

S-CARGO пропонує рішення для повного та часткового пакування, щоб полегшити Ваше життя під час переїзду. Ми привеземо з собою коробки та інші пакувальні матеріали і наши вантажники надійно запакують Ваші речі для Вас.