Послуги вантажників в Києві та Київській області

Ми пропонуємо Вам скористатися послугами висококваліфікованих вантажників, які мають великий досвід у виконанні різних видів такелажних робіт. Якщо Вам потрібно перенести, завантажити, розвантажити, упакувати, транспортувати габаритний вантаж по сходах і т.д. звертайтеся в компанію S-CARGO це вбереже Вас від різних форс-мажорних неприємних ситуацій пов’язаних з послугами вантажників.

  Вартість послуг вантажників

  В першу чергу хочемо відзначить, що робота вантажників дуже часто недооцінюється, хоча деколи це дуже важка фізична праця в комплексі з величезним досвідом, який стане в нагоді в різних нестандартних ситуаціях. Виходячи з вищеописаних факторів ми вважаємо, що робота вантажників повинна оплачуватися відповідно. Ми пропонуємо демократичну цінову політику на послуги вантажників в Києві та області.

  Одна година роботи вантажника
  120₴

  Мінімальне замовлення дві години

  Пронос вантажу вагою до 80кг за кожних 25м
  10₴

  Якщо вантаж, який несе вантажник, важить до 80кг і відстань від місця завантаження до місця вивантаження більше, ніж 25м

  Пронос негабаритного або вагою більше 80кг вантажу за кожних 25м
  від 15₴ до 50₴

  Якщо вантаж, який несе вантажник негабаритний або важить більше 80кг і відстань від місця завантаження до місця вивантаження більше, ніж 25м

  Підйом або спуск вантажу вагою до 80кг по сходах за поверх
  10₴

  Якщо в будинку не працює або відсутній ліфт, підйом і спуск вантажу можливий тільки по сходах

  Підйом або спуск негабаритного або вагою більше 80кг вантажу по сходах за поверх
  від 15₴ до 50₴

  Якщо в будинку не працює, відсутня ліфт або вантаж не поміщається в ліфт через свої габарити, підйом і спуск вантажу можливий тільки по сходах

  Збірка або розбирання меблів
  від 50₴

  Правильна, акуратна, без пошкоджень і головне професійне збирання і розбирання меблів від наших вантажників залишить у Вас тільки приємні враження

  Упаковка і розпакування
  від 50₴

  У наших вантажників завжди з собою є скотч (120₴ за один рулон), коробки (45₴ за одна штуку), пухирчаста і стретч плівка (від 250₴ за один рулон)

   Послуги вантажника і перевезення вантажів на фотографіях

   Чекаємо Вас в нашому блозі де Ви зможете побачити приклади реальних вантажних перевезень, послуг вантажників, які здійснила наша компанія і переконатися, що Ваші речі будуть в надійних руках. Всі Ваші речі будуть перевозиться в чистому кузові і професійно закріплені, щоб уникнути будь-яких пошкоджень.

    Послуги вантажників, які ми надаємо

    Сьогодні знайти не просто вантажників, а тямущих професіоналів в цій сфері зовсім не просто. Лише на перший погляд робота вантажників не передбачає нічого складного, а лише важке. Однак, дійсно вмілі і прокачані у всіх сенсах фахівці в цій галузі – це рідкість.

    При квартирному, офісному і дачному переїзді, перевезення великогабаритних речей, меблів, обладнання, побутової техніки та інших речей, якщо у вас немає пари, а то і двох пар, зайвих сильних рук – Вам не обійтися без послуг вантажників.

    Що можуть зробити вантажники від компанії S-CARGO:

    • якісно упакувати всі види вантажів;
    • виконати перенесення меблів, побутової техніки, обладнання та багато іншого;
    • спустити або підняти по сходах габаритний вантаж, який не вміщається в ліфт;
    • розібрати і зібрати меблі;
    • завантажити, закріпити, розвантажити будь-який тип вантажу;
    • максимально дбайливо і уважно перенести піаніно або крихкий антикваріат.

    Ціна на послуги вантажників розраховується індивідуально під конкретний запит і залежить від багатьох факторів. Перед замовленням обов’язково потрібно повідомити нашому менеджеру-логісту такі дані:

    • приблизний обсяг робіт;
    • вага і параметри переносимого вантажу;
    • наявність або відсутність ліфта в будинку;
    • відстані проносу вантажу до вантажного автомобіля, в разі якщо немає прямого під’їзду машини до місця завантаження або розвантаження, а також інших можливих особливостей.

    Нам Ви можете довірити будь-які роботи для вантажників, і ми виконаємо їх так, що Ви захочете звернутися до нас ще. Праця вантажників лише здається простим і простим. Якщо ж підходити до кожної роботи професійно і акуратно, з розумом і дбайливістю, то виявляється, що робота вантажника дуже відповідальна і важлива.

    Ви можете замовити послуги вантажників в будь-який район Києва, а саме Печерський, Шевченківський, Оболонський, Голосіївський, Деснянський, Святошинський, Дніпровський, Дарницький, Солом’янський і Подільський. Також послуги вантажників ми надаємо і в містах Київської області як Бровари, Вишневе, Ірпінь, Буча, Бориспіль, Боярка, Вишгород та інші.

    Тепер Вас відділяє лише один дзвінок від вирішення всіх питань, пов’язаних з вантажними перевезеннями. Для розрахунку заповніть форму, і наш логіст зв’яжеться з вами, уточнить деталі і озвучить вартість замовлення.